Kategorie

3

2

-1

0

NOWOŚCI

PROMOCJE

[]

Wersje językowe
O firmie

SPECJALIZACJA

Nasza firma specjalizuje się w w 3 segmentach, za które odpowiadają zespoły odpowiednio wykwalifikowanych osób – Meble, Fit-out oraz POS (w pełnym spectrum). Razem tworzą spójną całość, która jest odpowiedzialna za realizację projektów widocznych na stronie i nie tylko na niej.

Historia naszej firmy ma swój początek w 2016 roku. Dzięki doświadczonej i wyspecjalizowanej kadrze, UNIQFORM stał się bardzo szybko istotnym graczem na wyżej wymienionych rynkach. Stworzyliśmy model firmy który poprzez swoją wszechstronność jak i wiedzę w niej zawartą, potrafi znakomicie dopasować się w wymagania odnośnie danego projektu, co pozwala oszczędzić naszym klientom czas, budżet oraz ich zaangażowanie w organizację. Uniqform to nie tylko firma produkcyjna, to także jednostka w której powstają projekty, dokumentacje techniczne ale również zespół wykwalifikowanych osób które dostarczają klientom finalny produkt stworzony wg podstawionych wcześniej oczekiwań.

Ujmując to jednym sformułowaniem – przenosimy Państwa pomysły i oczekiwania na finalny produkt.

TECHNOLOGIE

Materiały oraz technologie użyte przy realizacji danych projektów są niezwykle istotnym aspektem w kontakcie wytrzymałości jak i efektu wizualnego. Dzięki wiedzy jak i doświadczeniu Uniqform, Państwa produkty tworzone są w oparciu o odpowiednio dobrane komponenty, które jakościowo są najlepsze w swojej klasie a jednocześnie pozwalają zmieścić się w zakresie budżetowym którym dysponują nasi klienci.

Produkty firmy Uniqform, wykonywane są z niezwykłą dbałością zaznaczoną w każdym szczególe. Dzięki naszemu działowi projektowemu, wychwytywanie detali zaczyna się już na etapie tworzenia koncepcji, która jest potwierdzana szczegółowo przygotowaną dokumentacją techniczną. To sprawia ze procesy produkcyjne przebiegają znacznie sprawniej i bezomyłkowo, co przyczynia się do wielu oszczędności jakie możemy Państwu  zaoferować i mowa nie tylko o tych finansowych, ale także czasowych.  Wyróżnia nas m.in. szeroki zakres użytych materiałów najlepszej jakości oraz ich staranna obróbka zaznaczona w każdym detalu procesu produkcyjnego. Decydując się na usługi UNIQFORM, wybieracie Państwo nie tylko wygodę jak i oszczędności ale także wysoką jakość wyrobu połączoną z niezwykłą precyzją która potwierdzona jest wieloetapowym kontrolingiem.

WSPÓŁPRACA I RELACJE

Współpraca z naszymi klientami i odpowiedni odbiór na rynku jest bardzo ważnym aspektem naszej firmy. Otwartość na wszelkie pomysły, gotowość do rozmów jak i elastyczność to cechy pożądane w dzisiejszych czasach przez klientów, dlatego UNIQFORM idealnie wpisuje się w model tego typu funkcjonalności.

Zadowolenie naszych klientów wynika nie tylko z odpowiedniego poziomu obsługi i życzliwości naszych pracowników. Pomimo stażu którego nie możemy jeszcze liczyć w dziesiątkach lat, potrafiliśmy wpasować się w gusta klientów tych mniejszych jak i działających w globalnym zakresie. Profesjonalizm wg naszego przekonania, nie opiera się tylko na dobrym pomyślę jak i jego wykonaniu, ale także na odpowiedniej relacji jak i chęci współpracy która ma temu towarzyszyć. Jesteśmy otwarci na każdą możliwość współpracy jak i pomocy dla naszych klientów, dlatego nawet najbardziej wymagające projekty znajdują tutaj uznanie i efekt który przynosi zadowolenie. Pomimo ilości zapytań oraz zleceń, jesteśmy ciągle otwarci na nowe horyzonty oraz możliwości w zakresie produkcji mebli, kompleksowych realizacji jak i materiałów POS. Zachęcamy wszystkich dystrybutorów, architektów, inwestorów jak i pracowników działów marketingowych do kontaktu z nami – zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i znaleźć odpowiedzi na Państwa pytania.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl